Andrea Ustero i Alejandra Alonso zdobywają mistrzostwo Hiszpanii Padel 2023. W finale zmierzyły się z Sandrą Bellver i Arantxą Soriano. Po przegranej pierwszego seta Andrea i Alejandra zaliczyły wielki powrót.

Rzeczywiście, początek finału był zdominowany przez Sandrę i Arantxę, które objęły prowadzenie w trzecim secie i zdołały prowadzić 5:1. Jednak Andrea i Alejandra nie poddali się. Mimo starań, stracili pierwszego seta 4:6.

Ustero i Alonso przejmują kontrolę w drugim secie po 2:3 zadanym przeciwnikom. Potwierdzają, przekazując przeciwnikom 0/6.

Z tyłu Andrea i Alejandra rozwijają miażdżący Bellver / Soriano: 6/0.

Dla tych, którzy ich jeszcze nie znają, Andrea Ustero i Alejandra Alonso to młodzi zawodnicy, którzy mają wywołał już sensację na World Padel Tour. Mając zaledwie odpowiednio szesnaście i siedemnaście lat, są obecnie uważani za najważniejsze nadzieje świata padel Świat.