Udało nam się przeprowadzić wywiad z dyrektorem generalnym Cartri, Antonio Martinsem, opowiada nam o wejściu swojej marki na nowe rynki: tenis, squash, badminton ...

Padel Magazine : Cartri zdecydował się wejść na rynek tenisa, squasha i badmintona pięć lat po debiucie w padel, podejście trochę wbrew temu, co znajdujemy we Francji!

Antonio Martins: „Jak wiecie, w Cartri zawsze szukamy nowych możliwości rozwoju naszej marki i oferowania możliwie najlepszych usług fanom sportu. Do tej pory byliśmy katalogowani wyłącznie jako marka padel, ale tak nie jest. Jesteśmy firmą sportową z pasją i chcemy wykorzystać nasze doświadczenie, aby pójść jeszcze dalej niż to, co robimy dzisiaj. Teraz chcemy w ogóle zaczynamy uprawiać sporty rakietowe. Kiedy zaczynaliśmy, sklep padel rozwijał się w Hiszpanii, co wyjaśnia tę odwrotną logikę w porównaniu z Francją. Dziś mamy takie poczucie, że przyczyniliśmy się do międzynarodowego rozwoju padel, że jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!

Cartri dostawca federacji padel z Brazylii, Chin, Japonii, Senegalu i USA

 

Padel Magazine : Czy produkty „sportów rakietowych” będą przeznaczone wyłącznie na rynek hiszpański, czy też na rynek międzynarodowy?

Antonio Martins: "Jesteśmy międzynarodowa marka. Co to konkretnie oznacza? Tym jesteśmy obecny w ponad 20 krajach, gdzie wielu hobbystów korzysta z naszych produktów. Udało nam się już zapewnić, że ludzie na całym świecie mogą z tego skorzystać padel, teraz chcemy, aby mogli robić to samo z tenisem, squashem, badmintonem… Chcemy być znani z tego, kim jesteśmy: globalna firma multisportowa, bardzo profesjonalna we wszystkim, co robi i chętna do zaoferowania produkty najwyższej możliwej jakości dla swoich klientów! „

Top Cartri dla kobiet Zebra

Top „Nairobi” dla kobiet

Padel Magazine : Czy ubrania do gry w tenisa, squasha lub badmintona różnią się od tych używanych? padel ?

Antonio Martins: „Ubrania do zabawy padel lub jakikolwiek inny sport rakietowy jest technicznie taki sam. Muszą być wygodne, oddychające i trwałe. Z drugiej strony, w tenisie obowiązują inne przepisy dotyczące logoco oznacza, że ​​nasze logo będą musiały być znacznie mniejsze, maksymalnie 20cm². Dlatego jesteśmy na stylach zupełnie innych niż te, które znajdujemy dla padel, bardziej stonowany, z dyskretnymi logo.

Cartri Roma Polo

Męska koszulka polo „Roma”

 

Padel Magazine : Cartri to marka znana z pomocy wielu młodym ludziom na całym świecie padel. Czy zamierzasz zrobić to samo w szczególności z tenisem?

Antonio Martins: " Bez wątpienia ! Młodzi ludzie zawsze byli fundamentalnym filarem filozofii Cartri i to się nie zmieni. Są przyszłością niezależnie od sportu i chcemy wspierać ich w dążeniu do realizacji ich marzeń: zostania profesjonalistami. Jesteśmy bardzo dumni z tego, co osiągnęliśmy dzięki naszemu niesamowitemu zespołowi nieletnich na świecie padel i chcemy przenieść ten model na tenis i inne sporty rakietowe. W tym pierwszym roku będziemy poszukiwać 10 graczy do sponsorowania: 5 chłopców i 5 dziewcząt. Mamy już 3 ″

 

Padel Magazine : Wśród nich jest Carlos Boluda, tenisista, który już dużo rozmawiał w Hiszpanii!

Antonio Martins: „Tak, to taka wielka wiadomość! Osiągnęliśmy porozumienie z Carlosem Boludą, to dla nas wielka satysfakcja, że ​​możemy sponsorować tak utalentowanego gracza! Był czas, kiedy ten gracz był uważany za nowego Nadala. Sam Rafa był zdumiony swoim talentem. Niestety duża kontuzja kolana utrudniła mu karierę, ale przygotowuje się do powrotu na dobry poziom i wykorzystania pełnego potencjału. Bardzo wierzymy w niego, w jego wartości, zarówno sportowe, jak i osobiste, i jesteśmy pewni, że mamy przed sobą wspaniałe rzeczy, którymi możemy się razem podzielić! „

 

Carlos Boluda tenis

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !