Babolat i APT Padel Tour zawarło umowę partnerską wyznaczającą francuską markę jako oficjalnego dostawcę piłek i butów na tor.

w 2021 roku apt Padel tour staje się globalny i organizuje nowe turnieje poza kontynentem amerykańskim.

Po podpisaniu umowy między Éricem Babolatem, CEO Babolat, a Fabrice Pastor, prezesem APT Padel Tour i CEO Monte Carlo International Sports, Babolat Court ball i buty Jet Premura APT stają się oficjalnymi piłkami i butami APT Padel Wycieczka.

To partnerstwo zwiększy widoczność marki Babolat w międzynarodowej społeczności graczy padla.. Wybierając ją jako oficjalnego dostawcę piłek i butów, na międzynarodowym torze APT Padel Wycieczka nagradza swoją wiedzę specjalistyczną i jakość swoich produktów. 

Zgodnie z ciągłymi wysiłkami na rzecz promowania rozwoju, umiędzynarodowienia i wzrostu padla, Babolat zdecydował się na współpracę z APT, torem, który podziela jego filozofię. Francuska marka, obecna obecnie w 150 krajach na całym świecie, znana jest z innowacyjnych i unikalnych produktów oferujących optymalne działanie.. Fakt, że został wybrany na oficjalnego dostawcę piłek i butów na te turnieje, podkreśla doskonałość pracy wykonanej przez firmę Babolat w celu promowania padla na wszystkich poziomach.

Babolat przywiązuje dużą wagę do gry. Słuchając, obserwując i analizując grę oraz zawodników, producent sprzętu osiągnął taki poziom wiedzy technicznej, który pozwala mu oferować najlepsze, dostosowane do ich potrzeb produkty w całej gamie padla.. Dlatego Babolat jest przekonany, że to partnerstwo z APT Padel Wycieczka przyniesie ogromne korzyści obu stronom, a także samemu sportowi.

TRAFNY Padel Tour to międzynarodowy tor stworzony w celu promowania padel jako sport na każdym poziomie. Obejmuje różne turnieje i mistrzostwa w obwodzie, który cieszy się szerokim echem w mediach i doskonałą organizacją. Takie warunki pozwalają najlepszym graczom na świecie rozwijać swój talent i zwiększać świadomość dyscypliny wśród ogółu społeczeństwa.. Trening zajmuje również bardzo ważne miejsce na torze. Dzięki kursom i kursom uzupełniającym turnieje młodzi gracze rzucają wyzwanie sobie i uczą się od najlepszych graczy padla na świecie.

Rok 2021 będzie kluczowy dla APT, mimo że jest to stosunkowo młoda organizacja. W tym sezonie otworzy swój kalendarz i swoje granice na integrację turniejów poza kontynentem amerykańskim. Pojawienie się toru w Europie (8 turniejów) oznacza nowy krok w kierunku międzynarodowej konsolidacji padla i oferuje wiele nowych możliwości graczom i klubom.. Nie zapominając o podkreśleniu relacji medialnych, w szczególności transmisji na żywo w kanałach telewizyjnych i Internecie.

Witryny, które będą hostować APT Padel Trasa 2021 zostanie ogłoszona od przyszłego tygodnia.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.