Świetny chwyt Kuikmy, który widzi Belga numer 1 w międzynarodowym rankingu, Clémenta Geensa (139 FIP), który dołącza do jego zespołu.

Jedyny belgijski zawodnik, który zagrał w 1/8 finału na parkiecie World Padel Tour (to było w zeszłym sezonie w Amsterdamie, z niejakim Benjaminem Tisonem), dołącza Clément Geens, aby wzmocnić zespół ds. marek grupy Dziesięciobój począwszy od tego sezonu.

Jest to w pewnym sensie logiczna kontynuacja rodaka z Uccle, który grając w tenisa nosił już barwy Artengo (kolejnej marki francuskiej grupy).

Zapytany przez nas, Fred Oudeville, menadżer produktu Kuikma Padel, był bardzo zadowolony z tej nowej współpracy:

„Cieszymy się, że możemy powitać Clémenta w zespole Kuikma.

Najważniejsze jest dla nas to, że Clément dokładnie odpowiada profilowi ​​gracza, którego szukamy: jest profesjonalny, zmotywowany i podzielamy te same wartości.

Ma także zaufanie do jakości naszych produktów. Było to nawet jego kryterium wyboru nr 1. Chęć współpracy musi być zawsze obustronna.

Wierzymy w niego. Clément to bardzo dobry zawodnik o świetnych właściwościach fizycznych, przyzwyczajony do dużych obciążeń treningowych. Ewoluuje i mamy do niego zaufanie: ma wiele do poprawy.

Wreszcie, dumą jest posiadanie Belga nr 1 w zespole. Belgia jest dla nas bardzo ważnym rynkiem. Jest to kraj sportów rakietowych i padel kwitnie tam. Jestem pewien, że pomoże to wszystkim belgijskim graczom zaufać Kuikmie. 

Jeśli najlepszy polubi nasze produkty i wygra dzięki naszym produktom…”

27-latek już skupił się na Kuikma LS Pro, charakterystycznym palcu Lucii Sainz, na którym również jeździ Ivan Ramirez.

Bądźcie na bieżąco, ponieważ Clément wkrótce wyjaśni nam (między innymi), dlaczego wybrał tę palę z ważnego asortymentu Kuikma!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !