Powszechnie wiadomo, że jeśli witryna internetowa lub strona działa dobrze w sieci społecznościowej, staje się głównym celem cyberataku.

Z pewnością widziałeś to już na Instagramie z graczami, którzy regularnie dzwonią, aby potępić powielanie ich stron przez złośliwe osoby. Zjawisko to występuje coraz częściej i dotyczy nie tylko graczy, ale także marek.

Rzeczywiście, po Noxie jakiś czas temu, teraz z kolei Adidas stał się ofiarą internetowych piratów. Jak wyjaśnia w poście opublikowanym na blogu i udostępnionym w sieciach społecznościowych, od pewnego czasu marka była świadkiem w Internecie oszukańczej witryny podszywającej się pod nią.

To proste, dana witryna udaje All For Padel, podmiot będący właścicielem praw do Adidas za padel. Niedozwolona praktyka, która szkodzi marce, ale z pewnością także jej klientom. Rzeczywiście, nie tylko jest mało prawdopodobne, że otrzymasz swojego pala, jeśli złożysz zamówienie na tej oszukańczej stronie, ale ponadto istnieje ryzyko, że numery Twoich kart bankowych wpadną w niepowołane ręce...

To trochę druga strona medalu nowej popularności padel. Niezależnie od tego, jeśli zauważysz tego typu nielegalną działalność, nie wahaj się i zgłoś to!

Aby uniknąć problemów, trzymaj się klubyThe marques i zaufane strony na Twoje zakupy padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !