Drogie Panie, pamiętajcie o rezerwacji pierwszych dwóch weekendów marca! Dwa P1000 100% żeński nadchodzą, czas ruszyć po punkty!

Pierwsza randka do zapamiętania: 2 i 3 marca. Stanie się to pod Angers o godz Klub tenisowy Angers. Od soboty do niedzieli o padel będzie w centrum uwagi w tym klubie. Zostało jeszcze kilka miejsc, w których można wziąć udział w turnieju. Musicie się spieszyć, bo zapisy zamykamy w najbliższy piątek, 23 lutego, o północy.

Program:

  • Sobota 2 marca : turniej rozpoczyna się o godzinie 9:00 1/8e i ćwierćfinały.
  • Niedziela 3 marca : półfinały i finał.
Plakat P1000 Angers

Nie ma czasu na odpoczynek, kolejny 1000% żeński P100 odbędzie się w najbliższy weekend. Od marca 8 10kierunek Padel Arena w Isneauville, na północ od Rouen. To żeński P1000 jak żaden inny, z podwójną nagrodą pieniężnąi 1 000 € dla pary, która podniesie trofeum!

Zapisy są nadal otwarte. Jest jeszcze czas na rejestrację i zdobywaj punkty… a czemu nie, trofeum i nagrodę pieniężną!

Ci, którzy nie mogą pojechać do Rouen, nie panikują: spotkania można śledzić na stronie Padel Magiczny telewizor !

Plakat-P1000-damski-Padel-Arena
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.