Johan Bergeron i jego partner Jesus Ruiz Bohorquez skłonny do drugiej rundy preprevias z Vuelve do Madrytu Otwarte od World Padel Tour.

2:30 gra pomimo punto de oro w 40A, i a pokonaj 6/7 6/4 6/7. Najwyraźniej smutno, że zawiódł tak blisko celu, Johan Bergeron wciąż nie spieszył się z odpowiedzią na nasze pytania. Pamiętaj, że te wcześniejsze, podobnie jak poprzednie, różnią się od tego, co zwykle robi się na WPT, ponieważ gracze je mają prawo do opuszczenia pola grać w piłkę na zewnątrz.

Bardzo uzależniony mecz. Rozczarowanie.

Mieliśmy okazję wziąć pierwszy set (2 sety) i niestety to oni wygrali go, ale nie poddaliśmy się i od razu poprowadziliśmy 5/3, aby wygrać 6/4 drugi . Trzeci jest bardzo napięty i jesteśmy prowadzeni do 3/5 5/40 na ich usługach i nadal udaje nam się zdobyć decydujący punkt ... który tracimy. Ta kwestia mogła naprawdę coś zmienić ... Jestem szczególnie rozczarowany. Gram, aby wygrywać mecze, a taka porażka mnie nieuchronnie rozczarowuje.

Optymalne warunki gry na madryckiej arenie

Uwielbiam warunki! Wreszcie, gramy w tych samych warunkach, co przy stole finałowym, a także widzimy wiele meczów z hakiem, ponieważ przy wolnej ścieżce i autoryzowanych wyjściach gra jest inna. To od nas zależy, czy się przystosujemy, pomyśleć przed próbą par 3: to jest gra Padel ! Uważam, że te warunki są dużo bardziej sprawiedliwe dla wszystkich.

Mimo porażki Adeslas Open pozostaje niepewny…

Bardzo dobrze się dogaduję z tym partnerem, mam też mojego zwykłego partnera, który utknął w Dubaju, więc muszę zobaczyć, co zrobię na następny turniej, jeszcze nie wiem.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !