Zaraz po tym, jak ogłosił koniec swojej sceny z Manu Vivesem, Julien Seurin podaje nam imię swojego nowego partnera: Adrien Maigret.

Po tym, jak w zeszłym roku Julien Seurin mógł docenić entuzjazm Manu Vivesa, będzie mógł skorzystać z zupełnie innej cechy swojego nowego kolegi z drużyny: doświadczenia.

Rzeczywiście, to międzynarodowy Adrien Maigret będzie teraz dzielić tor ze 183. graczem w rankingu FIP.

Obaj mężczyźni wezmą razem udział w turniejach P2000, Mistrzostwach Francji 2024 i FIP Tour. Za tydzień wybiorą się także na Litwę, aby rywalizować w zawodach FIP Rise w Kownie. Julien i Adrien są również razem zarejestrowani w rejestrze Premier Padel Katarski major, ale normalnie nie powinien móc brać udziału w zawodach, ci, którzy obecnie znajdują się na ósmej pozycji na liście oczekujących…

Tak czy inaczej, ta para wygląda bardzo niebezpiecznie we Francji. Maigret zawsze dobrze czuł się w towarzystwie leworęcznych i wiele oczekuje od swojej nowej współpracy z zawodnikiem, który według niego uosabia „następne pokolenie Benjamina Tisona”. Ze swojej strony ten, który łączy padel i działania na YouTube będą mogły skorzystać z całego doświadczenia zawodnika, który wielokrotnie nosił niebieską koszulkę.

Czego więc Twoim zdaniem możemy się spodziewać po tym nowym duecie?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !