Cóż za mecz między dwoma północnymi klubami! S'match (62) i Padel Postawa (59) stoczył wielką bitwę, aby zdobyć darowiznę 4000 € LiveXperience który reprezentowałinstalacja sprzętu do transmisji na żywo na boisku.

Po ponad 40 dniach zawodów S'match w końcu wygrał na drucie. Na mecie klub wygrywa Padel Stosunek do wyniku 499 do 480 głosów.

Jeśli początkowo kluby z południa przejęły przywództwo, w szczególności z Temple du sport Lunel, Padel Club de l'Adour, Béziers Padel Klub, Padel Club de l'Adour, Area Padel Club Narbonne, duży Padel Bordeaux, Tennis Club de la Vière, Tenis / Padel Gémenos Club i Padel Club Rugby Park, wiele północnych klubów powróciło do poprzedniego, w tym Padel Arena i El Padel Klub.

Duży Padel Bordeaux zajął trzecie miejsce, Padel Arena 4, Padel Club de l'Adour 5th, El Padel Club 6th, Béziers Padel Klub 7, Rejon Padel Club Narbonne 8th, Temple du Sport Lunel 9th.

W sumie, 3278 wyborców! Gratulacje dla wszystkich miłośników żółtych piłek za grę i głosowanie na swój klub. padel.

W związku z tym S'match będzie miał w swojej centralnej witrynie instalację do transmisji na żywo o wartości 4000 euro oferowaną przez LiveXperience.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.