Koniec przygody w Wenezueli i mała ocena od początku sezonu po stronie francuskiej, zwłaszcza w pierwszej piątce na torze Premier Padel.

Thomas Leygue: 101. zawodnik na świecie

Szef padel W męskiej części Francuzem jest Thomas Leygue. Udało mu się w tym tygodniu zdobyć 3 miejsca dzięki wspaniałemu tydzieńowi w Wenezueli, gdzie po raz pierwszy losował na torze głównym Premier Padel. U boku Frana Ramireza Francuz osiągnął wielkie rzeczy.

Pomimo ujemnego współczynnika (na głównym boisku) przy 7 rozegranych meczach i 3 zwycięstwach, 2 zwycięstwa z rzędu w Wenezueli dobrze wpływają na morale, a przede wszystkim pozwalają Aixowi na wznowienie gry na początku sezonu.

W Puerto Cabello para Leygue/Ramirez była o krok od wywołania sensacji w starciu z Teo Zapatą i Enrique Goenagą po porażce w 3 setach. Pierwszy turniej porównawczy rozpoczynający sezon i pozwalający na odzyskanie miejsca w pierwszej setce na świecie.

Jérémy Scatena: 112. zawodnik na świecie

Jérémy Scatena nie jest już w pełni aktywnym graczem na arenie międzynarodowej. Wykorzystuje swoje ciężko zdobyte punkty w 2023 roku, aby wziąć udział w niektórych międzynarodowych turniejach.

Od początku sezonu rozegrał 2 turnieje Premier Padel co zakończyło się dwiema porażkami w pierwszej rundzie kwalifikacji.

Max Moreau: 117. zawodnik na świecie

Mieszkaniec Nicei jest szczególnie aktywny podczas FIP Tour. Półfinał na FIP Rise Szwecja i ćwierćfinał w ten weekend na FIP Rise Rocks Line w Londynie oznaczają całkiem interesujący początek sezonu.

Szczególnie po powrocie do gry Johana Bergerona ci dwaj zawodnicy francuskiej drużyny chcą w tym roku pokazać dwoma ważnymi spotkaniami, że nadal są na swoim miejscu.

Dla Maxa, na obwodzie Premier Padel, jest bardziej zróżnicowany z 3 porażkami na 4 mecze. Ale pierwsza setka wciąż pozostaje w wizjerze.

Dylan Guichard i Bastien Blanqué: 129. i 131. zawodnik na świecie

Poza pierwszym w sezonie turniejem z Thomasem Leygue'em i półfinałem na FIP Promotion Castellon, Dylan Guichard i Bastien Blanqué nie odeszli od siebie. Francuska para podpisuje główny remis w Puerto Cabello.

Oto najnowsze osiągnięcia

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.