Kilka dni temu Timeo Fonteny ogłosiła, że ​​odchodzi od dostawcy sprzętu, Bullpadel. Młody Francuz, który wkrótce skończy 17 lat, zasiada w ławach rezerwowych Nox.

Timéo Fonteny bawił się hiszpańską marką Bullpadel, decydując się w ostatnich latach na 03 Hack. Zawodnik Masa w poście na Instagramie pożegnał się z firmą, która wspierała go przez prawie pięć lat:

Pierwsza strona się zmienia trzykrotny mistrz Francji juniorów. Od teraz czeka go nowa przygoda w Nox, gdzie dołącza do kolejnej francuskiej nadziei, swojego kolegi z drużyny we francuskiej drużynie Yoana Boronada.

Obecny 38. Francuz powinien pojawić się ze swoją nową rakietą, a AT Luxury Genius 12Kw P1000 Mam'Soccer który to rozpocznie Piątek 9 lutego. Będzie łączony z Thierrym Malacampem, 138. Razem obaj gracze utworzą rozstawienie z numerem 7 w tym turnieju!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.