To był niespodziewany 1/2 finał tego Majora we Włoszech Premier Padel. Po wyeliminowaniu numeru 1 Lebron/Galan, Bela i Yanguas byli przeciwni Paquito i Chingotto.

Pokaz Paquito

Paquito uradowany. W pierwszym secie Chingotto i Paquito byli nietykalni. Podopieczni Gabriela Recy od początku meczu narzucili swój rytm, wywierając presję na parę Yanguas / Bela.

Paquito celował w obronie i zabawiał włoską publiczność na Central of Foro Italico. Andaluzyjczyk popisał się efektownymi animacjami i strzałami obronnymi w szybę. Zniesmaczeni i sfrustrowani Mike Yanguas i Bela byli zdezorientowani i nie udało im się znaleźć ich poziom gry dzień wcześniej. Para Hispano-Argentyńska jest zbyt niesforna w tym pierwszym secie. 'El Raton' i Paquito nie martwili się iz łatwością wygrali pierwszego seta 6:1.

Wydaje się, że w Rzymie odprawia się mszę. Od początku drugiego seta „El Raton” i Paquito osiągają podwójną przerwę. Zawodnicy Gabriela Recy wydają się nie do zatrzymania. Mike Yanguas i Bela usiłują znaleźć zasoby, by zbudować swoją grę i cierpią z powodu dominacji przeciwników.

Pomimo starań hiszpańsko-argentyńskiej pary o powrót do gry, Chingotto i Paquito trzymają przeciwników na dystans, okazując odporność w dwóch kluczowych sytuacjach. Ostatecznie Chingotto i Paquito wygrali w dwóch setach: 6/1 6/2.

Będziesz musiał pokonać górę Coello/Tapia

W Rzymie, Paquito i „El Raton” grają w drugim finale roku po człowieku Padel Toulouse Open. Obaj gracze wciąż szukają swojego pierwszego wspólnego tytułu. W niedzielę na Chingotto i Navarro czeka wielkie wyzwanie. W finale zmierzą się m.in Coello i Tapia, którzy odzyskali wolę zwycięstwa.

Do zobaczenia w niedzielę o godz 18:30 śledzić finały Major we Włoszech Premier Padel. Panie najpierw z opozycją pomiędzy Josemaria / Sanchez et Triay/Ortega. Po tym finał mężczyzn pomiędzy Coello/Tapia i Chingotto/Navarro. Mecze będą kontynuowane anteny Canal+.