Padel Magazine : To był najbardziej oczekiwany szok, w którym było wiele do stracenia.

Rywale, którzy zdobędą ostatnie bilety na Mistrzów Madrytu, Agustína Gómeza Silingo i Fede'a Quilesa, którzy odbyli pierwszą rundę w Buenos Aires, nie były łatwe. W starciu z Fernando Poggi-Tito Germani Agustin i Fede pokonali ich bez większych problemów ...

Wróćmy jednak do tego długiego i ekscytującego dnia i padla 14h bez przerwy. W etapach pucharowych wyróżniono Tello-Saavedra i Pérez-Miltos. Pokazali swoją determinację i odwagę, aby dostać się na ten etap zawodów w Buenos Aires.

Tak jak oczekiwano, dzień upłynął pod znakiem powrotu Juan Martín Díaz i Fernando Belasteguin. Nieliczni na świecie potrzebowali przerwy od 2 tygodni po wszystkich poprzednich sukcesach. Wracają w formie, opuszczając turniej w Las Palmas (Gran Canaria) i Walencji, łatwo eliminując Maru Lasaigues i młodego Arisa Patiniotisa. Dzięki tej wygranej łączna liczba wygranych 31 z rzędu.

W końcu oczywiście mieliśmy szok tytanów, którzy tym razem widzieli, Agustín Gómez Silingo-Fede Quiles pokonał parę Germani-Poggi 7-6 / 6-3.

Ale droga do Mistrzów wciąż jest pełna pułapek ... Silingo - Quiles mogą dostać bilet, jeśli dotrą do finału, a bezpośredni konkurenci upadną wcześniej.

Z drugiej strony musimy pamiętać, że nastąpił także powrót do wiosłowania Chico Gomesa. Brazylijczyk, teraz związany z Willy Lahozem, odniósł wielkie zwycięstwo przeciwko Raúlowi Díazowi-Javierowi Limonesowi.

Nowe lokalne idole ...

Wielkie okrzyki i gromkie brawa usłyszano na głównym boisku Technopolis. Pary 2 znalazły się w finale po odważnej walce w fazie kwalifikacyjnej. Z jednej strony młody Juan Tello i weteran Carlos Saavedra zaskoczyli Pedro Alonso Martíneza i Matíasa Nicolettiego (7-6, 4-6, 6-3), az drugiej strony Paragwajczyk Samuel Miltos i Adrián Péreza wyeliminować 7-5 6-4 Roberto Saba-Guillermo Demianiuk.

W jedynym hiszpańskim pojedynku 100 dnia Andoni Bardasco i Ignacio González Gadea wygrali z Héctorem Peroną i Raúlem Marcosem po zapisaniu punktu meczu (4-6, 6-3, 7-6) ,

Tymczasem Paquito Navarro i Jordi Muñoz potwierdzili, że są w dobrej formie i że na nich trzeba liczyć, eliminując Germána Tamame-Álvaro Cepero.

W czwartek listopada 21 walka trwa. W Buenos Aires International Open walka jest zacięta, aby zdobyć trofeum, ale także zdobyć ostatnie bilety dla mistrzów. Jakie stawki i pokazy w Argentynie!

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.