Tennis Club Marseille oferuje korty do padla 2 od 2002. Od czasu zarządzania Sandrą i Jean-Marc DALAIN, klub Padel rozwija się aż do braku miejsca.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Dwa korty Padel zbudowane w kwietniu 2002 zostały odnowione mniej niż 2 lata temu i działają na pełnych obrotach.

„Przejęliśmy klub Padel, jest trochę ponad 2 lat”, mówi Sandra i Jean-Marc DALAIN, menedżerowie klubu.

Klub z największą liczbą licencjobiorców we Francji

W ubiegłym roku KLUB TENISOWY MARSEILLE - PADEL był „pierwszy klub Francji pod względem liczby licencjobiorców ”. Nawet jeśli gracze byli zmuszeni wziąć licencję na grę w padla w TCM, pokazuje to, że „od samego początku graliśmy w kartę FFT, aby zwiększyć aktywność"

W sumie są to licencje 100 i około trzydziestu zwykłych graczy. Krótko mówiąc, klub 2 nie wydaje się wystarczająco duży, aby pomieścić wszystkich tych entuzjastów.

"Padel działa z nami dobrze. Tak bardzo, że mamy nadzieję na 3e pole wkrótce w klubie„Podsumowuje Jean-Marc DALAIN.

Bardzo padlowa wiadomość

Od 14 do 16 May, TCM zorganizował duży turniej FFT w dni 3 dla mężczyzn. Kobiety nie zostaną pominięte w turnieju dla kobiet, który odbędzie się w połowie czerwca w weekendy 11 i 12 w czerwcu. Ale datę należy określić, ponieważ kwalifikacje do mistrzostw świata kobiet w wiosłowaniu odbędą się w tym samym czasie.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.