Światowy numer 1, Alejandra Salazar, rozpoczyna nowy cykl w swojej karierze, rozpoczynając współpracę z Gemma Triay. Para, która wstrząsa obwodem kobiet, pod warunkiem, że kondycja fizyczna 36-letniej Madrilenki jest w szoku sezonu 2021, który zapowiada się szczególnie intensywnie.

Praca w tle

Od czasu strasznego zerwania więzadła krzyżowego przedniego lewego kolana podczas Mistrza Valladolid w 2017 roku, które mogło kosztować ją koniec kariery, Alejandra Salazar uczyniła za punkt honoru dbanie o swoje ciało, a dokładniej podczas okres przedsezonowy, w którym praca na roli jest głównym aspektem przygotowania fizycznego.

Sponsorowane przez Adeslas, który jest również partner World Padel Tour, zawodniczka jest obserwowana przez specjalistów od 5 lat dzięki jej towarzystwu ubezpieczeń wzajemnych. Przez lata ma wystarczająco dużo doświadczenia, aby skupić się na szczegółach, które oszczędzają jej energię i jak najdłużej utrzymują szczytową formę.

PADEL - ALEJANDRA SALAZAR - ESTRELLA DAMM OPEN 2- 280321

Zminimalizuj ból

Podczas wizyty lekarskiej w ramach spersonalizowanej obserwacji Salazar wspomniała o środkach ostrożności, które musi podjąć, aby trwać przez kilka miesięcy: „Z biegiem lat i ze względu na liczbę kontuzji, które miałem, moje przedsezonowe zmusiły mój zespół do przystosowania się. Dlatego od początku roku przygotowujemy się z myślą o zminimalizowaniu bólu ”.

Z nową parą i nowym trenerem pokazuje „Prawdziwy entuzjazm małej dziewczynki” u progu sezonu, który rozpocznie się za kilka dni w Madrycie. Po osiągnięciu pięknego roku 2020, skróconego przez globalną pandemię, z 3 wygranymi turniejami w 5 finałach rozegranych u boku Ariany Sánchez, Alejandra Salazar zbliża się do nowego sezonu z przytłaczającą ambicją i jej związek z Gemma Triay, świat numer 3, zostanie dokładnie zbadany, ponieważ jest strachu na wróble.

François Miguel Boudet Dziennikarz padel sport

Jestem dziennikarzem sportowym mieszkającym w Barcelonie i oczywiście fanem padel.

RMC Sports, L'Equipe Magazine, Sport24, Infosport +, BeIN sports, a teraz wisienka na torcie: Padel Magazine ! ;)