Tolito Aguirre et Gonzy Alfonso sprowadź cyfrę 1 z A1 Padel, Maxi-Arce et Franco Dal Bianco w finale Monaco Master. Więc wpłacają do kieszeni swój drugi tytuł w tym sezonie, w pierwszych dwóch turniejach na torze, wygrywając 6 / 4 6 / 3.

Na początku sezonu Tolito i Gonzie nie można się oprzeć. W 10 rozegranych meczach 10 zwycięstw dla nowej pary, która nadal ma ambicje zostania numerem 1 na autostradzie A1. Na obwodzie Fabrice'a Pastora, nie stracili jeszcze ani jednego seta, co doprowadziło ich do drugiego tytułu w Monako.

Pierwszy set tego meczu upłynął pod znakiem licznych przełamań: Łącznie 7z 11 rozegranych meczów. Przewagę zdobyła jednak para Aguirre/Alfonso, która zdołała wyrwać decydujące przełamanie i wyjść do pierwszej rundy.

Gonzalo Alfonso A1

Drugi zestaw, Tolito i Gonza przełamali się w pierwszej grze, co będzie decydujące dla dalszej części spotkania. Z tyłu cyfra 2 po prostu przemówiła magia, honorując swój pseudonim „Los Magicos".

Następne spotkanie już o godz Santiago, stolica Chile, 15 do 21 kwietnia ! Do tego czasu podejrzewamy, że Tolito i Gonzalo będą godnie świętować swój nowy tytuł!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.