Za tydzień Premier Padel GNP Mexico P1, trzeci turniej w sezonie i ostatni dla pary Lebron/Galan.

Hiszpanie, którzy zdecydowali się połączyć siły w 2020 roku, zamkną etap, który trwał nieco ponad cztery sezony. Jak z pewnością wiecie, trzech z nich zapewniło Ale i Juanowi zajęcie czołowych miejsc w rankingach World Padel Tour, a po skomplikowanym początku roku 2023 zawodnicy trenowani obecnie przez Jorge Martineza stali się bardziej konkurencyjni niż kiedykolwiek, czego dowodem była ich koronacja podczas Premier Padel Rijad P1.

Jednak po incydencie w Katarze Ale Galan podjął bardzo zdecydowaną decyzję i rozstał się z zawodnikiem, z którym wygrał wszystko. W rzeczywistości tak jest z Fede Chingotto, że Madrynianin zdecydował się kontynuować karierę.

Zanim jednak zobaczymy debiut duetu Galan/Chingotto w Wenezueli pod koniec miesiąca, najpierw będziemy świadkami ostatniego występu Ale i Juana po tej samej stronie toru. Należy pamiętać, że Fede i Momo Gonzalez, którzy pierwotnie chcieli stworzyć długoterminowy projekt, również rozegrają swoje ostatnie wspólne zawody w Meksyku.

W Acapulco oczy wszystkich z pewnością będą zwrócone na Lebrona i Galana, którzy będą chcieli miło zatańczyć ostatni taniec. Czy uda im się dorównać Paquito Navarro i Martinowi Di Nenno, którzy po ogłoszeniu separacji rozwinęli się w Santander na wyjątkowym poziomie? Początek odpowiedzi w przyszłym tygodniu!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !