Rakieta padel Adidas Adipower Carbon Control 2016 może być jedną z najlepszych rakiet jakie Adidas Padel nigdy nie jest budowany.

Można powiedzieć, że Adidas wzmacnia swoje wejście w świat padel wraz z wprowadzeniem nowej serii rakiet padel Wersja Adidas 2016 z wieloma dostępnymi modelami. To bezpieczny zakład dla graczy padel Znajdziemy w nowych modelach buty na nogi.

Skoncentruj się na tej nowej rakiecie padel Adidas, ADIDAS ADIPOWER CARBON CONTROL, który oferuje bardzo atrakcyjną jakość i design.

Cechy Adidas Adipower Control Pala 2016

W opinii wszystkich jest to jeden z najlepszych modeli obwodu zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i jakościowym. Jeśli ta rakieta jest skierowana szczególnie do wymagających graczy, mniej zainicjowani docenią dostępność tej rakiety.

Po pierwsze, jest to bardzo wysokiej klasy model z pełnego węgla. Okrągły kształt, rakieta Adidas oferuje dość szerokie miejsce, a tym samym pozwala na decentrację bez utraty zbyt dużej równowagi w ujęciach.

Na poziomie profilu jest on klasyczny: 38 mm.

Waga rakiety oscyluje między 360 gr a 380 gr. Biorąc cięższy model, gracz może włożyć większą wagę do rakiety. Z drugiej strony, lekka wersja rakiety zapewni doskonałą zwrotność rakiety i zostanie bardzo doceniona przez obrońców.

Na poziomie nowinek technologicznych wyjaśnianych przez Adidasa, które naszym zdaniem nie są, ponieważ są to w dużej mierze innowacje ubiegłego roku. Chodzi bardziej o ulepszenie i dozowanie tych technologii w rakiecie Adidas Adipower Contril 2016. Pala wykorzystuje następujące technologie: Inteligentne otwory, karbonowa rama, ExoSqueleton i taśma ochronna.

Nasza opinia

Ta rakieta jest bardzo zaskakująca. Obrońcy docenią to szczególnie, ponieważ jest to łatwe. Możemy z tym zrobić wszystko. Dostosowuje się również do wszystkich poziomów pomimo wymagań tej rakiety. Wymaganie, ponieważ jego potencjał jest wysoki. Javier Concepcion, jeden z najlepszych graczy na świecie, najlepiej wykorzystuje tę rakietę i znamy jego wyniki ...

Tak, to całkiem miękka, defensywna rakieta z maksymalną kontrolą, ale wciąż ułatwia wyciąganie piłek. Jego potencjał ataku jest interesujący, nawet jeśli nie jest to jego waga.

Konsekwencją 100% węgla jest sztywność ramy, która zwiększa tę moc i odporność. Ochrona jest zintegrowana z rakietą, co zwiększa jej trwałość. Technologia Exoesqueleton poprawia wydajność piłki.

Jedna z mocnych stron tej rakiety i bardziej ogólnie Adidasa Padel, to jego konstrukcja jest szczególnie dobrze wykonana. Jest estetyczny i rozpoznawalny. Pewne jest, że Adidas Adipower Carbon Control 2016 nie pozostanie niezauważony.

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.