Rakieta do padla Adidas Adipower Carbon Control 2016 to prawdopodobnie jedna z najlepszych rakiet Adidasa Padel n’est jamais construite.

Można powiedzieć, że Adidas rozszerza swoje wejście w świat padla, wprowadzając nową gamę padla Padel w wersji Adidas 2016 z wieloma dostępnymi modelami. Jest to bezpieczny zakład, który gracze wiosłowani znajdą w nowych modelach, buty u ich stóp.

Skup się więc na tej nowej rakietce wiosłowej Adidas ADIDAS ADIPOWER CARBON CONTROL, która oferuje bardzo atrakcyjną jakość i design.

Cechy Adidas Adipower Control Pala 2016

W opinii wszystkich jest to jeden z najlepszych modeli obwodu zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i jakościowym. Jeśli ta rakieta jest skierowana szczególnie do wymagających graczy, mniej zainicjowani docenią dostępność tej rakiety.

Po pierwsze, jest to bardzo wysokiej klasy model z pełnego węgla. Okrągły kształt, rakieta Adidas oferuje dość szerokie miejsce, a tym samym pozwala na decentrację bez utraty zbyt dużej równowagi w ujęciach.

Na poziomie profilu jest on klasyczny: 38 mm.

Waga rakiety oscyluje między 360 gr a 380 gr. Biorąc cięższy model, gracz może włożyć większą wagę do rakiety. Z drugiej strony, lekka wersja rakiety zapewni doskonałą zwrotność rakiety i zostanie bardzo doceniona przez obrońców.

Na poziomie innowacji technologicznych wyjaśnionych przez Adidasa, które naszym zdaniem nie są, ponieważ są to w dużej mierze innowacje z ubiegłego roku. Chodzi bardziej o ulepszenie i dozowanie tych technologii w rakietach Adidas Adipower 2016. Pala zawiera następujące technologie: Inteligentne otwory, karbonowa rama, ExoSqueleton i taśma ochronna.

Nasza opinia

Ta rakieta jest bardzo zaskakująca. Obrońcy docenią to szczególnie, ponieważ jest to łatwe. Możemy z tym zrobić wszystko. Dostosowuje się również do wszystkich poziomów pomimo wymagań tej rakiety. Wymaganie, ponieważ jego potencjał jest wysoki. Javier Concepcion, jeden z najlepszych graczy na świecie, najlepiej wykorzystuje tę rakietę i znamy jego wyniki ...

Tak, to całkiem miękka, defensywna rakieta z maksymalną kontrolą, ale wciąż ułatwia wyciąganie piłek. Jego potencjał ataku jest interesujący, nawet jeśli nie jest to jego waga.

Konsekwencją węgla 100% jest sztywność ramy, która zwiększa moc i opór. Rakieta jest wbudowana w osłonę zwiększającą jej trwałość. Technologia Exoesqueleton poprawia wydajność piłki.

L’un des points forts de cette raquette et plus généralement d’Adidas Padel, c’est son design particulièrement bien travaillé. Elle est esthétique et identifiable. C’est certain que la Adidas Adipower Carbon Control 2016 ne passera pas inaperçue.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.