W tym artykule skupimy się na trzech modelach od Adidas : Limitowana edycja Adidas Metalbone, Metalbone CTRL i Metalbone Master LTD. Kiedy wiemy, że Metalbone to pala, z którego korzysta Ale Galan na World Padel Tour, już rozumiemy, że mamy do czynienia z palaczami, którym nie brakuje mocy!

Te rakiety mają pewne podobieństwa w swojej konstrukcji, ale różnice, które czynią je wyjątkowymi. Dlatego też zdradzimy Ci ich sekrety, abyś mógł wybrać najlepszą z możliwych.

Cechy wspólne

Pierwszym wspólnym punktem jest publiczność, do której są adresowane. Zostały stworzone dla zaawansowanych graczy, którzy mają ofensywna gra. Dwie rakiety mają kształt rombu i dobrze nadają się do tego typu gry: Meltabone i Master Ltd. Pomimo okrągłego kształtu Metalbone CTRL nie garbi się i jest bardzo przydatny dla graczy z profilem kontrataku.

 

Te trzy modele są wyposażone w ten sam rdzeńEwa Miękka Wydajność. Jest to pianka o średniej gęstości zapewniająca doskonałą zwrotność i doskonałą kontrolę nad piłką! Ma raczej na celu zapewnienie komfortu. Ale dzięki diamentowej ramie rakiety będziesz mógł atakować, zachowując niesamowitą kontrolę.

Zaleta tych trzech rakiet: spersonalizowana regulacja ich dźwięku équilibre. Im bardziej jest na czele, tym więcej będziesz miał władzy, ale mniej kontroli i na odwrót. W tych trzech modelach będziesz mógł zatem dowolnie zmieniać to ustawienie!

Rama tych trzech rakiet jest również taka sama, wykonana z włókna węglowego. Dzięki temu są jednocześnie precyzyjne, mocne i wytrzymałe!

Różnice

Duża różnica wynika z rodzaju graczy, do których są przystosowani. Rzeczywiście, jeśli chcesz Maksymalna kontrola nad wszystkimi Twoimi akcjami (stąd jej kształt i wyważenie), Metalbone Ctrl to właściwa rakieta. Podczas gdy Metalbone i Metalbone Master LTD są rakietami (bardzo) zorientowanymi na atak i moc. Projekt Metalbone Master LTD jest sam w sobie ekskluzywny, ponieważ jest to rakieta z limitowanej edycji, używana przez Ale Galana podczas WPT Masters!

 

Ale Galan siatkówka forhendowa Marbella Master WPT 2021

Alexis Dutour jest pasjonatem padel. Dzięki szkoleniu z komunikacji i marketingu oddaje swoje umiejętności w służbie padel aby zaoferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.