Jest bardzo rzadki i dlatego należy to podkreślić. Z Ignacio Villarino, Antonio Blanco Antelo tworzy całkowicie galicyjską parę. Coś, co zachwyci fanów padel galicyjczycy!

Adrian Blanco:„Celem będzie przejście do finału. Po raz pierwszy gram z Ignacio Villariño. Jest bardzo dobrym i bardzo obiecującym zawodnikiem, a przede wszystkim Galicyjczykiem jak ja!”

Adrian Blanco jest dobrze znany we Francji, ponieważ wystąpił na plaży Canet-en-Roussillon podczas pamiętnego FIP Rise. Prawdopodobnie też wróci.

Adrian Blanco "Bardzo prawdopodobne, że wrócę do Canet. Bardzo podoba mi się sposób organizacji tego toru i będę na nim dużo grać w tym sezonie!”

Śledź przebieg dnia w Kairze, klikając tutaj.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !