Previa z Mistrz Barcelony którzy zaczną dzisiaj, będą się liczyć o jedną parę francuską mniej w męskim stole: Adrien Maigret / Robin Haziza.

Adrien Maigret był zdiagnozowano koronawirusa wczoraj. Wniosek: francuska para Haziza / Maigret jest zmuszona odejść od tego Mistrza, który był im tak drogi.

Mijają tygodnie i wyglądają tak samo dla naszych Francuzów, którzy nie mogli uczestniczyć w P2000 w Perpignan i Tuluzie… Pamiętajmy o tymAlexis Salles, kapitan francuskiej drużyny, również miał do czynienia z COVID-19. Skomplikowany okres, z którego dziś wychodzi.

Mistrz Barcelony był międzynarodowym wydarzeniem, którego nie można przegapić…. „Ale zdrowie przede wszystkim ” wyjaśnia jego partner Robin Haziza, który nie zagra w turnieju, w którym mieszka.

Jednak od tamtej pory wszystko wydawało się zielone test narzucony przez World Padel Tour wykonane na początku tygodnia były negatywne. Ale 2 dni temu wicemistrz Francji poczuł się zmęczony i miał gorączkę. W ten sposób osiągnął nowy test, który wyszedł pozytywnie. Nowy epizod izolacji Adriena Maigreta po tym, który nastąpił po P2000 w Perpignan… Mając nadzieję, że wirus nie jest zbyt zjadliwy i może szybko wyzdrowieć.

Dla Robin Haziza nie będzie bez tygodnia padel. Wręcz przeciwnie, trener francuskiej drużyny kobiet będzie mógł nadzorować francuskich graczy.

Robin Haziza siatkówka forhendowa

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.