Fani tenisa z pewnością znają Alberto Berasategui. Były numer 7 na świecie, baskijski specjalista od kortów ziemnych, był znany szczególnie ze swojego niekonwencjonalnego chwytu forhendowego.

Jak wielu byłych tenisistów zaczynał rodak z Bilbao padel kiedy już przejdzie na emeryturę. I wbrew temu, co można sądzić na poniższym zdjęciu, tak naprawdę nie zachowała swojego biorąc „ekstremalny” w formacie 20×10. I całkiem nieźle mu to wychodzi!

Rzeczywiście, tym, co naprawdę odróżnia tego byłego mistrza od zwykłych śmiertelników, bardziej niż ta szczególna technika w tenisie, jest jego oko i precyzja. Dzięki temu możemy to zobaczyć przechodzący który zaniemówił Juanowi Martinowi Diazowi podczas turnieju solidarnościowego wspieranego przez Monte Carlo Sports International w 2016 r.

Wystarczająco, by zebrać brawa od Juana Carlosa Ferrero dla tego, który tego dnia podzielił się utworem z Gaby Recą!

Dla przypomnienia, podczas tego turnieju, którego celem była zbiórka środków dla fundacji ANA (Navarra Association of Autism), dwie inne pary pomiędzy gwiazdami padel a tenis zachwycił publiczność: Lima / Corretja i Bela / Bruguera!

ŚP: JC MORANT / Mundo Deportivo

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !