Nam Koledzy El4Set podzielcie się ciekawą analizą zwycięskich strzałów i niewymuszonych błędów profesjonalnych zawodników w 2023 roku.

Zauważamy toAle galan to zawodnik, który oddał najwięcej zwycięskich strzałów w 2023 r., przed Arturo Coello. Jednak Arturo plasuje się na 8. miejscu wśród zawodników, którzy popełniają najmniej błędów, podczas gdy Madrylenianin jest na 15. miejscu. Nawet jeśli nie dysponujemy szczegółowymi statystykami, wyobrażamy sobie, że Arturo ma zatem lepszy współczynnik od swojego rodaka… Z drugiej strony Ale Ale może pochwalić się już najbardziej szalonym posunięciem początku tego sezonu. !

Na czele graczy, którzy popełniają najmniej błędów, bez większego zaskoczenia znajdujemy gracza, którego kiedyś u boku Galana oczekiwano: Martina Di Nenno, który dał się poznać jako prawdziwy metronom na torze. Argentyńczyk, niekoniecznie znany ze swoich potężnych uderzeń czy gry ofensywnej, nadal znajduje się w gronie 15 najlepszych zawodników, którzy oddają najwięcej zwycięskich strzałów!

Zawodnikiem o najbardziej zrównoważonym profilu jest z pewnością Paquito Navarro, który w obu kategoriach zajmuje piąte miejsce!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !