Nowy format konferencji prasowej, który… Premier Padel na miejscu pozwala mieć wiele reakcji graczy. Padel Magazine zadaje pytania dotyczące oświadczenia WPT na prezes PPP.

To nie ma ceny!

Padel Magazine : World Padel Tour wydał komunikat prasowy (śmieje się Juan Lebron), w którym powiedział, że jest gotów pomnożyć przez 5 nagrodę pieniężną Masters w tym sezonie. Czy WPT nadal może zatrzymać graczy?

Ale Galan: „Myślę, że robią to mnożenie, ponieważ znają ten nowy tor. Uwierz mi, nie jesteśmy tu dla pieniędzy. Otrzymaliśmy ciekawsze oferty na poziomie ekonomicznym.”

„Myślę, że szczęście wszystkich graczy, które widzimy w zamieszczanych przez nich postach, jest bezcenne. Mając Was, wszystkich dziennikarzy, i sprawić, by ten sport się rozwijał. Widoczność, jaką mają gracze niżej w rankingu, to znacznie więcej niż wartość ekonomiczna.

„Wszyscy jesteśmy zjednoczeni i chcemy tego w tym padel że tworzymy, aby każdy, kto chce, mógł do nas dołączyć.”

Autoryzowane relacje w mediach

Padel Magazine : Wszyscy dziennikarze na świecie padel są tutaj, co się nie wydarzyło World Padel Tour. Co to zmieni dla gracza?

Ale galan :„Chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób. Nie mówię tylko o krajach, ale także o odbiorcach, którzy mogą śledzić padel. To rozpowszechnianie i fakt bycia w kontakcie z tymi ludźmi, którzy żyją padel tak jak my, to bardzo pozytywne. Lepiej mieć bezpośredni kontakt z wami wszystkimi (dziennikarzami).”

„Chciałeś jechać z nami na wszystkie turnieje i niekoniecznie miałeś taką możliwość. Bez informacji zwrotnej Twoja praca była trudniejsza. Cieszymy się, że tu jesteś”.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !