Ale Galan jest wrócił w poście na Instagramie na porażka wczoraj w finale du World Padel Tour Reus Open przeciwko Sanyo i Tapii.

Prawie nigdy nie widzieliśmy, by Ale Galan i Juan Lebron byli tak zdominowani! Zdobyte 4 mecze, brak break pointa, numer 1 wyraźnie nie zagrał najlepiej padel wczoraj, a także spotkali się z argentyńską parą w stanie łaski. Tak w istocie mówi prezes PPA w swoim poście:

Dzisiaj nigdy nie braliśmy udziału w meczu, w dużej mierze zdominowali nas Sanyo i Tapia, na których spoczywa wielka odpowiedzialność w tej aferze.

Powrót do finału jest pozytywny, ale musimy nadal się doskonalić.

Dzięki Reus za wsparcie

Po pokonaniu w ósmej rundzie w Blockchain.com Miami Padel Open, Ale i Juan dobrze zareagowali w Katalonii, w meczach wygranych mentalnie z Diazem/Gutiérrezem i Chingotto/Tello. Z kolei w finale podopieczni Mariano Amata trochę przegapili swój temat, potykając się równie rzadko.

Wideo podsumowanie finału WPT Reus Open 2022

Numery 1 nie są w najlepszym okresie, ale już w przeszłości udowodniły nam, że mają dużą zdolność do odporności. Logicznie rzecz biorąc, powinni przybyć do Vigo bardzo podekscytowani… na swój pierwszy tytuł w sezonie?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !