To czas zmian dla World Padel Tour. Po tym, jak Estrella Damm odzyskała 100% udziału w obwodzie, WPT ogłasza nazwisko swojego nowego zastępcy na prezydenta.

Były zawodowy tenisista Alex Corretja jest zachwycony, że może być częścią zespołu World Padel Tour i proponuje nowe projekty toru: „Jestem dumny i szczęśliwy, że jestem częścią firmy, która przekształciła padel w światowej klasy sport zawodowy. Od dzisiaj będę starał się wnieść całe moje doświadczenie do nowego projektu, który, jestem przekonany, przypadnie do gustu graczom na torze.

Ze swojej strony Ramon Agenjo jest bardzo zadowolony z przybycia nowego zastępcy: „Z dumą witamy w naszym zespole referencje takie jak Alex. Razem staniemy przed nowym etapem pełnym wyzwań, które niewątpliwie doprowadzą nas do umieszczenia rywalizacji w czołówce XXI wieku, aby sprostać potrzebom graczy.

Czy Alex Corretja będzie w stanie przekonać graczy do ponownego zaangażowania się w World Padel Tour, ci, którzy, przypomnijmy, odmówili przedłużenia umowy. W związku z napięciami między PPA a WPT mówimy, że były numer 2 świata w tenisie często podgląd obok Bela na stokach Barcelony będzie działać!

Źródło: World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !