Odkryj losowanie Francuzów zaangażowanych w World Padel Tour Estrella Damm Alicante Open, która w niedzielę rozpoczyna się kwalifikacjami mężczyzn.

U chłopców

Kto mówi turniej Open, mówi o 4 miejsca mniej niż w Masters. Ponadto wielu zawodników, którzy nie byli obecni na Sardynii czy Minorce, pojawi się w Alicante. Więc będzie mniej Francuzów niż w poprzednich World Padel Tour. Miejsca są drogie i nie udało się to Thomasowi Leygue, Nicolasowi Trancartowi i Brandonowi Sfezowi, którzy nie przeszli cięcia ...

Więc będzie „Tylko” 5 francuskich w tym turnieju. Jako pierwszy postawił stopę na stoku Johan Bergeron, kto zaczyna Niedzielny poranek o 09:30,  ze swoim partnerem Víctor Manuel Mena Gil  przeciwko Danielowi Bresselowi (138) i Pablo Cardonie Huerta (bez rankingu). Miejsce 15 w przedpremierach, francusko-hiszpańska para będzie faworytami tego spotkania.

Będą śledzeni o godz 10h30z Loïc Le Panse który zagra z innym partnerem niż ten, który towarzyszył mu na FIP w Elche: 186 zawodnikiem na świecie Raul Medina Lopez. I możemy powiedzieć, że nie byli tak naprawdę zepsute w losowaniu, ponieważ mają do czynienia z solidną parą preprevii : Alvaro Melendez Amaya (189) / José Luis Gonzalez Rodriguez (148)

Benjamin Tison i Jeremy Scatena, ziarno numer 7 w tabeli preprevia, zagra Niedziela o 18 Spadną na zwycięzcę przeciwnego meczu: Alfonso Viuda Hernandez (140) i Jairo Jose Bautista Ortiz (202), Alonso Rodríguez Martinez (607) i Enrique Goenaga Garcia (180)

Wreszcie nasz potrójny mistrz Francji, Bastien Blanqué, który po raz pierwszy połączył siły z Marcello Jardimem , rozstawienie numer 2 w preprevii, zmierzy się z Marc Pou Serra (277) i Carlosem Mora Iscar (155) lub Carlosem Perezem Cabezą (126) i Enrique Perez Cabeza (429). Zaplanowane spotkanie Niedziela o 18.

 

Jeśli chcesz rzucić okiem na męski stolik przedpremierowy, to jest tutaj: WPT Preprevia Table Men Alicante 2020. W przypadku wszystkich innych stołów Alicante Open tak jest ICI.

Na dziewczyny

Dla pań stawiamy na klasykę, ponieważ znajdziemy 4 francuski obecny na wszystkich turniejach World Padel Tour od przejęcia.

To są Mélissa Martín i jej nowa partnerka Carla Castillo Velarde który otworzy bal dla Francuzek, Poniedziałek o 14, w pierwszej rundzie preprevii. I możemy powiedzieć, że będą mieli bardzo duży mecz z dwoma weteranami toru, Gala Léon (85) i Aną Alicią Seijas (67).

Dwóch graczy zbliżonych do poziomu previa, którzy nie ukończyli wszystkich turniejów od wznowienia WPT, co wyjaśnia ich powrót do pierwszej rundy preprevia. Mélissa i Carla będą mieć to samo strzał do gry przeciwko parze z pewnością pozbawionej rytmu.

WPT Preprevia Table Ladies Alicante 2020

W previa, 100% francuska para skomponowana przez Laura Clergue / Léa Godallier, rozstawione 2 z previi, rozpocznie się we wtorek po południu o godz 17h00. Mogą zmierzyć się z Laią Bonillą (64) i Manuelą Schuck (83), jeśli wygrają swój poprzedni mecz. Potencjalnie duży mecz z chwytliwą parą.

WPT Previa Ladies Table Alicante 2020

Wreszcie przy stole finałowym Alix Collombon zadebiutuje z pewnością obok Sara Ruiz Soto. Para francusko-hiszpańska zmierzy się z zupełnie nową parą, która obiecuje: Paula Josemaria i Béatriz Gonzalez, rozstawiona 5 w tabeli… Cokolwiek się stanie, Alix będzie mogła powiedzieć, że jako pierwsza zmierzy się z „Las Dinamitas”, a być może pokonała!

Główne losowanie WPT Women Alicante 2020

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !