Kto powiedział, że sezon sportowy się skończył Alizé Cornet ? Tenisistka rozegra turniej… padel à Esprit Padel, tuż przed wakacjami!

Wiemy, że dawnemu światowemu numerowi 11 w tenisie poświęcony jest prawdziwa miłość padel, podobnie jak jego rodak Jo-Wilfried Tsonga. Mieli okazję doświadczyć toru utworzonego na skraju rzeki Jezioro Tignes. Alizé Cornet jest bardzo zaangażowana w ten sport dzięki Lyoński klub Esprit Padel.

To właśnie w tym klubie prawdopodobnie będzie grał międzynarodowy tenisista, jego ostatni turniej w tym roku. W P250 odwiedzanym głównie przez mężczyzn – po raz pierwszy ogłoszonym w P100 – Alizé Cornet będzie kojarzona z jej bratem, Sébastienem Cornetem.

Turniej zostanie ukończony, konieczne będzie wystawienie na liście oczekujących jeśli chcesz mieć szansę zagrać przeciwko francuskiemu zawodnikowi. Lub, jeśli jesteś na obrzeżach Lyonu, zawsze masz okazję zobaczyć jej grę, i nawet spotykamy się w piątek od 18:00 w klubie, podczas sesji dedykacja jego książek!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.