ALL IN PADEL SPORTS to nowy klub Padel Aix-en-Provence. Klub, położony bardziej szczegółowo w Bouc-bel-Air, wiosce Decathlon, oferuje usługi, które sprawią, że ślinienie będzie więcej niż jeden. Powrót do „el pheno del padel”: Stéphane Massot, prezes ALL IN PADEL SPORTS.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Czy zanim powiesz o swoim klubie, możesz nam powiedzieć, skąd pochodzi ta pasja do padla?

Odkryłem, że padel ma około 9 lat przez przyjaciela. Byłem wtedy niezadowolony, ponieważ nie mogłem znaleźć sportów odpowiadających mojemu wiekowi, dobrze po czterdziestce, a ponieważ zawsze uprawiałem sport, w tym intensywnie squash i piłkę nożną, musiałem znaleźć coś innego, może trochę mniej fizycznie ciężkiego.

Miałem wirusa od momentu przetestowania tego sportu. Nie wyjaśnię dlaczego, ponieważ jest bardzo klasyczny, a ponieważ miałem kilka projektów kreacji klubu do squasha, postanowiłem rozwinąć swoje projekty w klubie squash i padel.

Aby założyć ten klub, przeszedłeś wszystkie etapy?

Znalezienie tego miejsca zajęło mi około dziesięciu lat. Ale kiedy to miejsce zostało znalezione, konieczne było zweryfikowanie biznesplanu. Osiągnięcie 100% było ogromną pracą. Co więcej, ALL IN PADEL SPORTS oferuje tylko padel, podczas gdy pierwotnie zostawiłem na squasha ... Co za droga! Od sportu halowego po sport na świeżym powietrzu. Ale zaletą wioski Decathlon jest to, że istnieje wiele innych sportów.

Jak zaczął się Twój projekt po znalezieniu ziemi?

Po znalezieniu miejsca musieliśmy szukać odpowiednich partnerów, aby zapewnić wydajną bazę finansową i sportową. Co do reszty, miałem wszystko w zanadrzu od czasu mojej pracy w Henry Leconte Padel dało mi wiele możliwości.

Po znalezieniu odpowiednich partnerów i skompletowaniu tour de table należało złożyć wniosek o zezwolenie, nawet na 4 małe korty Padel.

W tym momencie twój projekt, który nabiera kształtu, wyparowuje ...

Rzeczywiście, wydawało się, że wszystko w końcu poszło ... Ale nie liczyło to na francuską administrację, plagę dla liderów projektu.

Tam wchodzimy do wszechświata ORWEL, w wymiarze 25ème naszego cudownego świata administracyjnego. Musiałem więc ubiegać się o pozwolenie na budowę (PA), które zajęło sześć miesięcy ... ODMOWA!

Konsekwencje postawy administracji są liczne ...

Och tak, wielu.

Najpierw w tym długim okresie musieliśmy chronić pole przed bliskim otoczeniem, które chciało mnie podwoić ... Na szczęście podpisałem umowę wstępną gwarantującą wyłączność na tym terenie.

Akcjonariusze postanowili przerwać naszą współpracę z tym projektem ze względów ekonomicznych, ale także dlatego, że największy francuski oddział padel został otwarty w odległości 5 od mojej strony. Dlatego konieczne było znalezienie innych.

Poszukaj banku, kiedy wszystkie kredyty zostały zaakceptowane.

Żelazo przez widelce ogonowe administracji.

A jednak koniec 2015, rzeczy się dzieją?

Wszystko pasuje do nowych partnerów, banku, administracji, która otwiera oczy ...

W końcu idziemy do betonu ... I to jest stopa! Zawsze są nieprzewidziane, ale idziemy naprzód.

Część VRD poszła całkiem nieźle. Ale musisz być bardzo ostrożny z badaniem gleby i słynnymi robotami ziemnymi, które mają nieprzyjemny zwyczaj kosztowania fortuny i zawsze są ważniejsze niż to, co planujesz.

Nie zapomnij o płycie, która jest szkieletem twojego dworu i musi być absolutnie niklowa. Wreszcie nie możemy zapominać o dostępie, bezpieczeństwie, marnotrawstwie, drenażu, kradzieży i wielu innych rzeczach do przemyślenia.

Po krótkich, ale lepiej mieć dobre okulary, a raczej szkło powiększające, ponieważ pułapki są liczne z pozą, wyrównaniem, śrubami, obrazem. Nie mówiąc już o płucach naszego dworu, trawie ze słynnym piaskiem krzemionkowym i pozie.

Więc jeśli udało ci się to wszystko zrobić, to dlatego, że jesteś szaleniec, masochista, nieprzytomny lub po prostu umysłowy pacjent tego sportu tak wielki (nieuleczalna uwaga na choroby).

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.