W sobotę 15 stycznia All In Padel Lyon zmierzy się z Wielkim Padel - Jet Academy: wybuchowa konfrontacja z najlepszymi francuskimi graczami. JT Peyrou i Johan Bergeron omawiają to wydarzenie, które będzie początkiem sezonu.

Wyjątkowy mecz drużynowy we Francji

Jean Thomas Peyrou:

Stwórz konfrontację, która sprzeciwiłaby się 2 dużym klubom padel Francuski z najlepszymi francuskimi graczami, to wspólny pomysł z Johanem, który podziela tę samą wizję rozwoju naszego sportu co ja.

Johan wykonuje świetną robotę z All In Padel. Nasze dwie odpowiednie akademie są w pełnym rozwoju i podzielamy te same wartości: aby umożliwić naszym najlepszym młodym graczom znalezienie alternatywy dla Hiszpanii.

Szkoda, że ​​młodzi francuscy piłkarze mają obowiązek jechać do Hiszpanii na treningi; jesteśmy również w stanie we Francji zaoferować profesjonalne struktury, dzięki którym nasi gracze osiągają najwyższy poziom. Konfrontacja naszych dwóch akademii i naszych dwóch klubów tego samego dnia w formie meczu drużynowego wydawała się oczywista.

Johan Bergeron:

Jak powiedział JT, myślę, że aktywnie uczestniczymy w rozwoju padel we Francji, poprzez nasze struktury, które staramy się rozwijać zgodnie z naszą wizją padel. Miałem okazję wyjechać do Hiszpanii na 4 lata i chciałbym, aby młodzi Francuzi mogli wykorzystać moje doświadczenie w pozostaniu we Francji, aby szkolić się w strukturach wysokiego szczebla.

Jeśli chodzi o wydarzenie, byliśmy na Mistrzostwach Europy i oboje o tym dyskutowaliśmy, chcieliśmy zrobić coś nowego i bardzo szybko zaoferowaliśmy to wydarzenie. Mecz drużynowy skupiający bardzo dobrych graczy, myślę, że to format, który może spodobać się każdemu.

Formuła, która może się podobać

Wszyscy w meczu drużynowym padel duży padel

JTP:

Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 15 stycznia u Johana w All In padel Lyon. W menu: 3 mecze mężczyzn, 1 mecz kobiet i 1 tie-break super mieszany w przypadku remisu o 2 wszędzie.

Poza promocją naszych dwóch struktur, głównym celem jest rozwój padel na wolności. Mecze na wysokim poziomie z naszymi najlepszymi graczami transmitowane oczywiście przez Padel Magazine, rozrywka przez cały dzień, możliwość podzielenia się naszymi doświadczeniami z mieszkańcami klubu, P100 organizowane jednocześnie, ale także wyjątkowa atmosfera, ponieważ będziemy reprezentować barwy naszego klubu i mieć pewność, że ludzie z Bordeaux przybędą do Lyonu jako zdobywcy ( śmiech). Jeśli chodzi o skład naszych dwóch zespołów, będziemy musieli trochę poczekać…

JB -

Pierwszy etap odbędzie się z nami w sobotę 15 stycznia 2022! Nie możemy się doczekać powitania zespołu JT i zobaczenia, ile są warte (śmiech). 

Skład drużyn zostanie ogłoszony później, ale mogę już powiedzieć, że będzie wielu graczy z francuskiego TOP 30 i będziemy mieli na liście pierwszą francuską parę ALL IN PADEL, (notatka redaktora. Tison / Bergeron)

Oczywiście Padel Magazine będzie obecny, aby komunikować się na tym spotkaniu i umożliwić ludziom spoza Lyonu śledzenie tej opozycji, gdzie będziemy mieć jednych z najlepszych graczy we Francji.

Organizujemy P100 w klubie, aby w klubie byli ludzie, a zawodnicy P100 również mogli śledzić to spotkanie!

To będzie bardzo miły dzień dla All In Padel !

Mocno francuskie mistrzostwo padel przez kluby!

JTP:

To prawda, że ​​wywodząc się z tenisa, wszyscy cieszyliśmy się tymi meczami drużynowymi, w których byliśmy razem w niedziele, aby spotkać się z innymi klubami.

Na razie to nie istnieje w padel i mam nadzieję, że będziemy prekursorami i sprawimy, że inne kluby będą chciały z nami przyjechać i dlaczego nie uruchomić (z FFT) drużynowych mistrzostw Francji!

Myślę, że to będzie naprawdę coś wspaniałego dla Francji, dzieje się to już we Włoszech przy obecności najlepszych graczy na świecie.

JB:

Gracze padel chcesz te francuskie mistrzostwa padel według zespołów / według klubów. Widzimy, że istnieje zapotrzebowanie. U naszych sąsiadów, jak w Hiszpanii czy we Włoszech, te klubowe mistrzostwa są nieodłączną częścią sukcesu tego sportu.

Jeśli dzięki temu wydarzeniu możemy dać pomysły zawodnikom, klubom, ligom, to byłoby świetnie. A poza tym jestem przekonany, że FFT pracuje nad tym tematem. Mamy nadzieję, że w 2022 roku będziemy mieć prawdziwe drużynowe mistrzostwa Francji. 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.