Amanda Girdo została dziś wieczorem bardzo pierwszy Szwed, który zakwalifikuje się do finałowego remisu w turnieju World Padel Tour !

W wieku zaledwie 19 lat Amanda Girdo wchodzi już do ksiąg historii padel Szwedzki. Wraz z ponad dwukrotnie starszą weteranką Nelą Brito, młoda rodowita Malmö robi wrażenie w Brukseli. Rzeczywiście, Argentyńczyk i Szwed, którzy startowali w pre-previas, wygrali 4 mecze z rzędu, aby wejść do głównego remisu tego Otwarte Belgijskie !

Dziś wieczorem, przeciwko Lourdes Pascual i Carmen García Pardo, duet potwierdził swój bilet do stołu finałowego. Zwycięstwo 6/3 6/3, dzięki któremu Girdo, 101. miejsce w rankingu, zostaje pierwszą Szwedką, która osiągnęła taki wyczyn. Jutro Nela i Amanda rozegrają bardzo ciekawy mecz przeciwko Wild-Card Belgijski Dierckx/Mestach!

Zwróć uwagę, że wśród pozostałych par zakwalifikowanych do głównego losowania są dwa duety z pre-previa: Barrera / Caparro i Petrelli / Stellato. Tylko Bidahorria i Fernandez, rozstawione 2 z previas, utrzymali swoje miejsce w belgijskiej fazie kwalifikacyjnej!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !