Zdecydowanie padel nigdy nie przestaje znajdować ambasadorów VIP wśród sportowców wysokiego szczebla / byłych sportowców, Andrea Pirlo : nowy fan padel !

Andrea Pirlo, ambasador luksusu

Były reprezentant włoskiej drużyny piłkarskiej - Squadra Azzura - i obecny trener Juve de Cristiano Ronaldo, jest świętym ambasadorem padel, bo on z kolei stał się fanem tego sportu.

Wraz z nim były zawodnik Interu Mediolan, AC Milan i Juventus Turyn był w stanie przekonwertować Demetrio Albertiniego, Gigi Casiraghi i Giuseppe Polacciego (zdjęcie poniżej), a także innych jego byłych kolegów z drużyny lub przyjaciół. Jest bardzo prawdopodobne, że zrobił to samo ze swoimi piłkarzami w Juve.

Emilio Forcher „dubbinguje” Andreę Pirlo

Specjalista padel Emilio Forcher oświadczenie:

"Andrea Pirlo Trener Juventusu i świetny zawodnik włoskiej drużyny piłkarskiej pokazuje swoją pasję do padel jak ma to miejsce w dzisiejszym świecie.

Wielcy sportowcy wszystkich sportów przyjęli padel który przyjechał nigdy nie wyjeżdżać."

Wielu obserwatorów w terenie jest zachwyconych widokiem gwiazdy piłki nożneji inne sporty, promuj padel, to nieuchronnie przyczynia się do popularyzacji tego sportu wykładniczy wzrost !

Źródło: Konto Emilio Forcher & Side Spin na Facebooku

Kredyt fotograficzny: Oficjalne konto Andrea Pirlo na Instagramie

Sylvain Barnet

Sylvain Barnet, francuski szwajcarski scyzoryk i entuzjasta sportu. Geek z ostrym piórem, uwielbia, gdy plan wychodzi bez żadnych problemów. I zawsze gotowy do gry.