En 2021, trzeba będzie liczyć 54 testy padel na całym świecie za pośrednictwem APT Padel Tour, Challenger i Fabrice Pastor Cup, które zostaną wznowione w tym roku pomimo kryzysu.

APT stara się promować padel na wszystkich kontynentach. W tym oprócz 18 turnieje APT Padel Trasa zaplanowana na 2021 rok (11 Open, 4 Master, 2 Grand Master i 1 Master Final) to są co najmniej 16 kontraktów futures, plus Puchar Pastora Fabrice, co przyniesie sumę do 54 wydarzenia !

Futures, jak ten, który odbyło się w ten weekend w Argentynie, oferta oprócz bardzo interesująca nagroda pieniężna do 10 000 $, cenne punkty za turnieje APT Padel Wieża (do 200). Puchar Fabrice Pastor Cup to ogromna trampolina dla młodych graczy, z 200 punktami do rankingu APT przyznawanymi w każdym turnieju!

Po roku 2020, skomplikowanym przez pandemię, APT wraca bardzo silnie w 2021 roku, z wieloma turniejamiw Europie i Ameryce dla mężczyzn ale także dla pańz zamiarem umożliwienia wielu młodym graczom zarabiania na życie ze swojej pasji!

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.