Jaką walkę stoczyliśmy w centrum tego? APT Hublot Monako Mistrz ! Na początku ćwierćfinałów mężczyzn to ostatecznie para Germani/Torre zakwalifikowała się do półfinału po ciężkim starciu z parą Restivo/Ramos.

Mecz Allemandiego i Torre z parą Restivo/Ramos dotrzymał wszystkich obietnic. Jeśli pierwszy set był jednostronny, drugi miał inny obrót. Poza wynikiem mogliśmy zobaczyć, że siarkowa nowa para Allemandi / Torre wydawała się tracić grunt pod względem „samokontroli”. Denerwując się błędami i nieporozumieniami, w końcu otwarcie „zabierali sobie nawzajem dziób” na kursie. Naprzeciwko, para Restivo/Ramos, nigdy nie skąpiła wysiłku, dała wszystko w obronie, co w szczególności nie pomogło sytuacji z argentyńskim duetem. Ale ci dwaj gracze z ognistymi temperamentami są również dwoma najlepszymi graczami w APT. I w końcu najlepsi gracze wiedzą, jak nadać sens sprawom w ważnych momentach. Kwalifikują się do półfinału po tie-breaku opanowanym od początku do końca.

Wynik końcowy: Zwycięstwo Germani/Torre 3-6 6-3 7-6

Statystyki Germani/Torre vs Restivo/Ramos APT MONACO 2022

Zmierzą się ze zwycięzcami spotkania pomiędzy Federico Chiostri/Gonzalo Alfonso vs Lucas Da Cunha/Joao Pedro Flores o miejsce w finale.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.