Jerome Inzerillo i Jezus Ruiz zakwalifikował się do rundy XNUMXWęgierski Otwarte 2022. Para francusko-hiszpańska przykuta łańcuchem trzecie zwycięstwo na Węgrzech, aby znaleźć się wśród 16 najlepszych par turnieju.

W meczu o nieregularnym tempie Inzerillo/Ruiz zmieniali się pomiędzy bardzo dobrymi i bardzo średnimi. Kiedy para znalazła spójność w swojej grze, była w stanie pokonać Holendrów Maarsena i Meijera.

„Graliśmy dobrze przez kilka meczów, potem graliśmy źle. Sami wpadamy w kłopoty. Nastawienie pod koniec pierwszego seta nie było zbyt dobre. Zwiększyliśmy tempo, a to pozwoliło nam coś zmienić”., gorąco wyraził Jérome Inzerillo.

Jérome Inzerillo i Jesus Ruiz zmierzą się ze zwycięzcami meczu Tito/Tolito z Puppo/Martins jutro o 13:30. O tak gorącej porze dnia i przy bardzo jasnych oknach Jesus Ruiz powinien być w stanie wyrządzić wiele szkód swoim rozbiciem!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !