Maxime Moreau i Relis Ferreyra zakwalifikowali się do rundy XNUMXWęgierski Open zAPT Padel Do Ciebier. Wygrali 6/3 7/6 w bardzo kompletnym meczu z ich strony.

Pierwszy z dwóch tricolorów biorących udział w głównym losowaniu turnieju w Budapeszcie wykonał swoje zadanie i zapewnił Francuzom udział w ósmym turnieju w czwartek.

Ze swoim argentyńskim kolegą z drużyny Maxime udaje się rozegrać swoją najlepszą grę i uzyskać dobre wyniki. W czwartek francusko-argentyńska para zmierzy się z Julio Julianotim i Yainem Melgrattim w zapowiadającym się bardzo trudnym meczu.

„Wiemy, że nie jesteśmy faworytami, ale koncentrujemy się na nas. Wszystko może się zdarzyć", zwierzył się Maxime przed mikrofonem Padel Magazine.

Jérôme Inzerillo zagra jutro, aby spróbować dołączyć do Moreau w ósmym miejscu!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !