Jaki program ! L'APT Padel Wycieczka osiągnął bardzo wysoki poziom wystawowy z udziałem par siarkowych. Dziś wieczór zakończył się tragicznie o godzWęgierski Open.

Koncentraty nr 1

Po wczorajszym powrocie z bardzo daleka i obronie punktu meczowego przeciwko Luque / González, numer 1 nie chciał cierpieć w tym półfinale.

Od pierwszych giełd Maxi i Franco skupiają się na swojej strategii, która działa znakomicie i pozwala im szybko zrobić sobie przerwę. Pozostają silni w swoich grach serwisowych i biorą pierwszy set.

Drugi zaczyna się jak pierwszy, ale tym razem po bramkę wracają Julio Julianoti i Yain Melgratti. Od razu numer 1 daje impuls do zakończenia spotkania.

De Pascual/Sanchez Blasco, pierwszy finał!

Juani De Pascual i Maxi Sánchez Blasco tworzą parę z bardzo obiecującą przyszłością. Argentyńczycy, bardziej dojrzali niż kiedykolwiek, chcą udowodnić, że potrafią przenieść tytuły do ​​teraźniejszości.

W obliczu Fede Chiostri i Gonzy Alfonso, Juani i Maxi grają swój idealny mecz. Pomimo szalonych obrońców pary #2, udaje im się zdobyć pierwszego seta. Zauważ, że Fede Chiostri uratował piłkę, skacząc przez drzwi, a Gonza Alfonso oddał uderzenie, posuwając się bardzo daleko w stylu Stupy. Aby zobaczyć te przebłyski geniuszu, trzeba będzie obejrzeć podsumowanie meczu na kanale APT Youtube.

Maksymalny spektakl, który ostatecznie kończy się dramatem. Całe ryzyko podejmowane przez Federico Chiostri kosztuje go drogo. Próbując wyjść przez drzwi po raz kolejny w meczu, Argentyńczyk uderza w bramkę i zostawia tam swój łokieć… prawdopodobnie złamany. Fede Chiostri jest zaskoczony, gdy jego kolega z drużyny postanawia ogłosić sędziemu wycofanie się pary. Krew widzów zakrzepła, spektakl zamarzł.

Juani De Pascual i Maxi Sánchez Blasco awansują do finału i mimo zwycięstwa młodzi Argentyńczycy zasługują na swoje miejsce w finale.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !