Zarząd GłównyAPT Padel Wycieczka Otwarte Rioja zaczyna się dzisiaj od świetnych plakatów. Ten turniej może pobić rekord frekwencji na mecz padel w Superdomo i jego pojemności 13 000 miejsc.

Młodość u władzy

Turniej rozpocznie się dobrym pokazem młodości. Lautaro Manbrini i Luciano Puppo zmierzą się z bardzo utalentowanym Dylanem Cuello i Juanem Pablo Andrada. Mecz zaplanowany jest na 9:14 czasu lokalnego (XNUMX:XNUMX we Francji).

Szok dnia będzie niewątpliwie szokiem o godzinie 16:21 (XNUMX:XNUMX we Francji): Jose Luis Gonzalez i Antonio Luque walczą z Facundo Dominguezem i Alejandro Perez.

Hiszpanie zawsze robili dobre wrażenie na APT Padel Tour, ale często przegrywał w okrutnych trzecich setach. Czy turniej Rioja Open będzie dla nich odpowiednim turniejem do finału?

Fabricio Peiron i Lucho Soliverez zakwalifikował się do losowania pokonując Rodrígueza/Pipę w previas

Program na wtorek

9h: Dylan Cuello / Juan Pablo Andrada vs Lautaro Mambrini / Luciano Puppo

10h30: Ramiro Valenzuela / Symbol zastępczy dla Matias Gonzalez vs Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual

12h: Miguel Deus / Nuno deus vs Leonardo Yob / Javier Reiter

16h: Jose Luis Gonzalez /Antonio Luque vs Facundo Dominguez / Aleksander Perez

17h30: Lucas Danuzzo / Federico Alejandro Vega vs Eduardo Agustin Torre / Diego Ramosa

19h: Santiago Frugoni Zavala / Matias Del Moral vs Juan Pablo Dip Nazar / Pablo Nicolas Egea

Wszystkie mecze będą dostępne w strumieniu APT!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !