Arcy Maksymiliana / Franco Dal Bianco wygrali w swoim trzecim meczu fazy grupowej finału mistrzowskiegoAPT Padel Wycieczka w Guadalajarze.

Alex Chozas i Maxi Sanchez Blasco wiedzieli o tym przed meczem: matematycznie nie mieli już szans na awans do półfinału. Bez żadnej presji dwójka młodych Argentyńczyków pokazała się z jak najlepszej strony padel i zdominować numer 1 w pierwszym secie.

Ukąszeni dumą, było oczywiste, że Maxi Arce i Franco Dal Bianco zareagują. Z łatwością wygrali drugiego seta i wykorzystali przewagę psychologiczną, kończąc w trzech setach. Bez zarzutu kurs numer 1, który prezentuje się w ostatniej czwórce z 3 zwycięstwami.

Arcy Maksymiliana / Franco Dal Bianco 3-6 / 6-3 / 6-4 Maximiliano Sanchez / Alex Chozas

„To prawda, że ​​źle zaczęliśmy, ale szybko weszliśmy na właściwy tor”, wyjaśnił Maxi Arce na konferencji prasowej.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !