Legenda i samorodek padel Argentin będą kontynuować razem w nowym sezonie APT Padel Wieża. Wywiad z dwoma graczami dlaAPT Padel Wycieczka.

Dobre chwile

APT Padel Tour: To już oficjalne, zdecydowaliście się zagrać razem w 2022 roku. Co sprawiło, że obstawialiście tę parę?

Maxi Sanchez Blasco: „Myślę, że to, co skłoniło nas do obstawiania tej pary, to dobre zakończenie sezonu 2021, dobre wyniki i dobre relacje na boisku i poza nim. Myślę, że to był klucz do kontynuacji tego sezonu.

Christian Gutierrez: „Graliśmy razem przez sześć miesięcy i prawdaé Świetnie się bawiłem zarówno na boisku, jak i poza nim. Świetnie się bawiłem, a decyzja o rozegraniu jeszcze jednego roku jest słuszna, ponieważ 6 turniejów, w których graliśmy, poszło dobrze i motywuje nas to do dalszej poprawy i wspólnego rozwoju jako para.

maxi sanchez blasco lorenzo portugalia

Najlepsze 4 bramki

APT Padel Tour: Jakie są Twoje cele osobiste i zespołowe na ten rok?

Christian Gutierrez:„Celem na poziomie osobistym jest zawsze ulepszanie pewnych aspektów gry, aby oferować rozwiązania Maxi podczas meczów. Maxi poprawia się z dnia na dzień i dobrze jest też uczyć się od niego.”

Maxi Sanchez Blasco: „Osobiście celem jest, aby zawsze znajdować się na najwyższych miejscach w klasyfikacji. Jako para pozostań w pierwszej 8, aby spróbować przeskoczyć do 4 najlepszych par i być coraz bardziej konkurencyjnym.”

blasco skradziony christian gutierrez apt monako

Dobrodziejstwo dla Maxi

APT Padel Tour: Co możecie sobie przynieść bezpiecznie i poza boiskiem? Czego możesz się nauczyć od swojego partnera na tym etapie swojej kariery?

Maxi Sanchez Blasco: „Cristian może mi dać wiele rzeczy. Staram się cały czas uczyć z jego strony, jest zawodnikiem, który ma świetną karierę, a granie u jego boku to wspaniałe doświadczenie, postaram się nauczyć jak najwięcej z jego strony.

Christian Gutierrez: „Zawsze możesz uczyć się od swojego kolegi z drużyny. W tym przypadku Maxi jest bardzo spokojny na boisku, co jest bardzo ważne, jeśli chodzi o decydujące punkty. Poza boiskiem jest bardziej niespokojny i bardzo miły.”

Cristian Gutierrez APT Torreon 2021

24 lata od siebie

APT Padel Tour: To połączenie młodości i doświadczenia, jakie będą klucze do tej pary w 2022 roku?

Christian Gutierrez: „Wciąż jesteśmy na etapie, na którym możemy lepiej się dostosować, co jest głównym kluczem. Mogę dać mu doświadczenie w skomplikowanych sytuacjach, a on musi nadal przechodzić przez trudne sytuacje, aby móc rozwiązywać najtrudniejsze momenty meczu. Jeśli uda mu się rozwiązać te problemy, będzie bardzo kompletnym graczem, ponieważ ma dużo jakości i siły.

Maxi Sanchez Blasco: „Kluczem w tej parze jest jak najlepsze wykorzystanie doświadczenia Cristiana na boisku, a z mojej strony dawanie wszystkiego, aby osiągnąć dobre wyniki”.

Maxi Sanchez i Cristian Gutierrez zadebiutują razem w tym sezonie na Asuncion Open, pierwszym turnieju w roku, między 13 a 20 marca.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !