Mireia Herrada i Laia Rodriguez zdominował Baharak Soleymani i Ajla Behram wygrać Hublot Monaco Master 2022 (6/3 6/2).

Uśmiechy, śmiech, emocje. Na ławce Matiasa (trenera Katalończyków) nakładało się kilka uczuć. W wieku zaledwie 17 lat Laia Rodriguez zostaje najmłodszym graczem, który wygrał turniej APT. Tymczasem Mireia pozostaje niepokonana na torze z nowym tytułem, po Sewilli w zeszłym roku.

herrada rodriguez apt monako

Finał był mniej zawieszony niż oczekiwano. Zdominowana we wszystkich aspektach gry para Soleymani / Behram nie mogła istnieć w tym finale, który był rozgrywany w tempie Hiszpanów.

Katalończycy kończą w niecałą godzinę i dwa szybkie sety, co jest sprzeczne z bardzo długimi opozycjami, jakie widziało losowanie kobiet w tej edycji z 2022 roku.

Tor APT dla kobiet znajdziemy w Sewilli od 16 do 22 maja!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !