Plakat finał du Hublot Mistrz APT Padel Wycieczka jest bardzo piękny. Nowa para stworzona przez brazylijskiego mistrza Julio Julianoti i hiszpański paskudny Cayetano Rocafort, rzuć wyzwanie wspaniałym młodym Argentyńczykom Franco Dal Bianco et Maxi Arce.

Jak powiedział nr 1 Chiostri / Alfonso na Konto APT na Instagramie Padel Wycieczka, Argentyńczycy wydają się nieco faworyzowani. Ostatnio grają bardzo dobrze, a ich wzorowa chemia na boisku bez wątpienia będzie dużym atutem.

dal bianco arce celebracja monako mistrz

Po drugiej stronie sieci na tym wspaniałym Kasyno Monte Carlo, nowa para, która tak szybko odniosła sukces niewielu ekspertów. Rzeczywiście, zwykły kolega z drużyny Julio Julianoti – Stefano Flores- jest kontuzjowany i jest Cayetano Rocafort, wolny w tym momencie, zastępuje go w krótkim czasie.

Skojarzenie, które wydaje się być domyślnie tworzone, ale które stopniowo odnajduje pewną równowagę. Wczoraj pokonali Chiostri / Alfonso w prostych setach. Chociaż numer 1 był bardzo fizycznie dotknięty, pozostaje dobrą wydajnością.

julianoti rocafort mistrz monako

Rozpoczęcie meczu zaplanowano na 16h, z możliwym opóźnieniem ze względu na podmuchy wiatru, które na początku popołudnia nawiedziły Księstwo.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.