Cristina Carrascosa i Patrica Martinez wygrałyOeiras otwarte zAPT Padel Wycieczka. Wygrali finał 6/0 6/4 w idealnym meczu!

Niegrywalny

Pierwszy zestaw jest spektakularny z Carrascosa / Martinez. Hiszpańska para zdobyła ważne punkty w pierwszych meczach i szybko wypracowała psychologiczną przewagę.

Nie pozwala swoim przeciwnikom wejść do meczu w dowolnym momencie seta, wygrywając wszystkie partie. Szósta gra kończy się zjadliwym 6/0 przez Partricię i Cristinę!

Carrascosa zamyka się pod numerem 1

Sam początek drugiego seta zaczyna się w ten sam sposób z czterema kolejnymi punktami dla Carrascosy/Martineza po powrocie. Ale Manuela Schuck i Monica Gómez oszczędzają 4 punkty przełamania, aby odblokować swój licznik.

Wygrywając „puntos de oro”, Schuck i Gomez zdobywają kilka meczów, ale Monica musi dwukrotnie dzwonić do fizjoterapeuty, aby wyleczyć ból stóp.

W nowym decydującym punkcie Cristinie Carrascosa i Patricii Martinez udaje się przełamać drugą pozycję i udać się na ceremonię rozdania trofeów. Wynik końcowy: 6/0 6/4.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !