Sezon 2022APT Padel Wycieczka zaczyna się za kilka tygodni w Paragwaju. Ten rok zapowiada się historycznie ze względu na Liczba Odwiedzone kraje, ale także o kwoty nagrody pieniężnej.

Nagroda pieniężna odlatuje

Thomas Johansson ogłosił to i teraz jest to rzeczywistością. Nagrody dla graczy

znacznie wzrośnie w tym nowym sezonie.

Największa ewolucja dotyczy turniejów Open, ze wzrostem o 300% w porównaniu do 2021 roku. Jeśli w poprzednim sezonie w każdym z turniejów Open rozdano 28 000 dolarów/euro, w tym roku będzie to 90 000 dolarów/euro, a każdy zwycięzca para wzrośnie z 2 do 940 dolarów/euro!

APT Padel Tour zapewni darmowe zakwaterowanie dla wszystkich głównych graczy w turniejach. Po raz pierwszy wprowadzono również nagrody dla kwalifikujących się graczy.

Poniżej znajdziesz szczegółowe nagrody dla graczy.

Gęstsze stoły

Jak dotąd 8 nasion weszło do rywalizacji w 4/28 finału. Nowe zasady określają, że tylko XNUMX najlepsze pary turnieju zostaną zwolnione z rundy XNUMX. Od teraz tylko XNUMX par weźmie udział w stołach Masters i Open.

Pary rozstawione, które żegnają się z pierwszą rundą, ale przegrywają przy wejściu do meczu, nie otrzymają punktów odpowiadających przegranej w rundzie 135, ale punkty, które otrzymałyby za przegraną w pierwszej rundzie (zamiast 68 punktów , otrzymają XNUMX punktów).

Wyjątek będzie podczas Wielkiego Mistrza, gdzie wszystkie rozstawienia będą musiały rozpocząć walkę o zwycięstwo z 32. finału. Ten Wielki Mistrz po raz pierwszy w tym sezonie rozda punkty.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !