TRAFNY Padel Tour Asuncion Open jest w pełnym rozkwicie i wczoraj pojawiła się pierwsza wielka niespodzianka w postaci eliminacji Lucasa Da Cunha i Joao Floresa.

Pierwsze w tym sezonie APT Open Padel Tour jest rozgrywany teraz i wczoraj, podczas 7/4 finału, pierwszą niespodzianką, której byliśmy świadkami, była eliminacja rozstawionego numer 6, Da Cunha / Flores. W wielkim meczu Brazylijczycy zostali zdominowani przez Chozas/Ozan: 6/2 6/2 XNUMX/XNUMX.

Nowe pary Allemandi/Pérez i Ramos/Restivo rozpoczęły dobry start, odnosząc zwycięstwa w równych seriach. To już jednak koniec dla Jérémy'ego Scateny i Santiago Rolli, zdominowanych przez Vasco Pascoala i Stefano Floresa: 6/4 6/2.

Dziś o godzinie 09:30 czasu lokalnego (13:30 Francja) rozpocznie się XNUMX/XNUMX finału z bardzo, bardzo dobrymi meczami.

Aby zapoznać się z tabelą i programem XNUMX/XNUMX finału, to ICI.

Aby śledzić ósmy koncert, dzieje się to tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !