Półfinały kobiet Globalny Mistrz Sewilli odbędzie się w Las Setas od 9:30 w najbliższą sobotę. Plakaty są ciekawe i pokazują rosnący poziom obwód kobiet APT Padel Wycieczka.

Borrero/Alonso vs Herrada/Rodrguez

Pierwszy szok zmierzą się z Hiszpankami Martą Borrero i Alejandrą Alonso z mistrzami Monako Laią Rodriguez i Mireią Herrada. Marta zdobyła tytuł w zeszłym sezonie, ale tym razem rywalizacja jest zwiększona. Borrero/Alonso wyeliminował finalistów Mistrza Monako, Szwedów Baharaka Soleymaniego i Ajlę Behram, w dwóch setach: 6/2 6/1.

Rodriguez-Herrada potwierdza swoją doskonałą formę, wygrywając z Aną Fernandez de Osso i Arantxą Soriano 5/7 6/3 6/4. Dwóch Hiszpanów przyzwyczajonych do stołów WPT prawdopodobnie nie spodziewało się, że wyjdzie w kwartach. Mireia i Laia pozostają niepokonane na torze APT.

Schuck/Gomes vs Perez/Alaga

W drugim półfinale Manuela Schuck i Monica Gomez zmierzą się z Magdaleną Perez i Manuelą Alaga.

Manuela Schuck i Monica Gomez pokonały Filipę Mendoçę i Catarinę Vilelę z pierwszego miejsca w zaciętym meczu 1/7 6/4 6/6.

Jutro zmierzą się z Magdaleną Perez i Manuelą Alaga, które zdominowały Elenę De La Rosa i Laurę Lujan, wyczerpane fizycznie po opuszczeniu previas i rozegraniu 5 meczów z rzędu.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !