Główne losowanie Teneryfa Open rozpoczął się dzisiaj zaskakującym dniem. Bardzo wolne warunki gry równoważą przeciwieństwa i sprzyjają niespodziankom!

Francuzi wyeliminowani

W suspensowym pojedynku dnia jednym z jego bohaterów był Francuz. Jérome Inzerillo i „Bubita” byli tak bliscy zwycięstwa, ale ostatecznie przegrali w ostatnim tie-breaku antologii. Możesz przeczytaćkompletny artykuł poniżej.

Drugim reprezentantem Francji w rywalizacji w tym głównym losowaniu turnieju Tenerife Open był Jeremy Scatena. Powiązany z Exequiel Mourino po raz pierwszy Francuz został utrudniony przez bardzo powolne warunki.

W bardzo taktycznym spotkaniu weteran Aday Santana i jej partner Victor Saenz zdołali przejąć kontrolę, pomimo wzrostu poziomu gry „trenera Scateny” i Exequiela Mourño w drugim secie.

Mecz zakończył się ostatecznie na trzecim miejscu przez miejscowych po zapierającym dech w piersiach starciu.

Wolny tor, długie rajdy

W długo oczekiwanym pojedynku między młodzieżą hiszpańską i argentyńską, Maxi Sanchez Blasco i Juani De Pascual przejął Kordobę/Sager, wykazując wyższość. Czterech graczy ma niesamowity talent, ale Juani i Maxi mają dojrzałość, która jest naprawdę rzadka w ich wieku. Po finale w Budapeszcie Argentyńczycy startują na dwa kanaryjskie tygodnie.

Zwróć uwagę na całkowite zwycięstwo Javi Perez i Mario Del Castillo przeciwko Diego Gilowi ​​i Jairo Bautista. Te ostatnie nigdy nie będą w stanie przystosować się do warunków. W tej sytuacji inteligencja taktyczna staje się najlepszym atutem, a Javi i Mario okazali się świetnymi strategami.

Wtorkowe wyniki

Jerome Inzerillo / Jezus Ruiz Bohorquez 6-3 / 3-6 / 6-7 Matias Del Moral / Santiago frugoni

Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio De Pascual 6-4 / 6-3 Marcos Kordoba / Ignacio Sager

Joel Fernandez Munoz / Carlos Eugenio Barrera 3-6 / 2-6 Jose Luis Gonzalez / Antonio Luque

Joaquim Florensa Hernandez / Marc Monne Cuevas 6-7 / 1-6 Eduardo Agustin Torre / Diego Ramosa

Javier Perez Morillas / Mario del Castillo 6-2 / 6-0 Diego Gil Batista / Jairo Jose Bautista

Exequiel Mourino /Jeremy Scatena 2/6 7/6 3/6 Victor saenz / Aday Santana

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !