To jest wydarzenie tego Simsa Torreon otwarty APT Padel Wycieczka : Maximiliano Arce i Franco Dal Bianco zajęli matematyczne pierwsze miejsce w rankingu APT dzięki nowym kwalifikacjom do finału. W dzisiejszym finale zmierzą się z rewelacyjną parą Tolito / Restivo.

Arce / Dal Bianco w cierpieniu

Jakie to było trudne, ale zrobili to! W całkowicie szalonym meczu Maxi Sanchez Blasco i Cristian Gutierrez prowadzili 1 seta do 0 4/1, a nawet mieli 3 punkty meczowe!

Ale wiemy, że ta para charakteryzuje się konsekwencją i wytrzymałością psychiczną Maxi i Franco. w zmontowane historii, obaj Argentyńczycy obalili Sancheza / Gutierreza i matematycznie zajęli nr 1 w Chiostri / Alfonso!

Arce"Franco wykazał się niesamowitą dojrzałością umysłową. Chcę mu pogratulować ”.

Tolito / Restivo, to poważne

W finale nowe numery 1 zmierzą się z parą, która wywołuje poruszenie w Meksyku. Aguirre i Restivo wygrali Puebla Future po raz pierwszy razem i nadal są razem niepokonani!

Brazylijczycy Cunha i Flores zostali całkowicie przytłoczeni argentyńską magią. Tolito chce wygrać u siebie, a Restivo daje mu ramy, których wymaga jego spektakularna gra. 6/0 6/1

tolito restivo final meksyk

Wielki finał będzie można śledzić o 18:30 na streamingu APT Padel Wieża !

Aby obejrzeć połówki później, możesz kliknąć poniżej.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.