Jeśli śledzisz graczy z padel profesjonalistami na Instagramie, z pewnością widzieliście te zdjęcia Arturo Coello w masce.

Numer 1 w rankingu FIPArturo Coello wie, że czeka go ważny sezon. Rzeczywiście, wraz z powrotem na czoło Lebrona i Galana, którzy również rozpoczną rok jako para numer 1, oraz zawsze bardzo regularnie grających Di Nenno i Stupaczuka, rodak z Valladolid będzie musiał zagrać najlepiej jak potrafi padel w 2024 r., aby zachować tron.

Aby zachować najlepszą formę fizyczną, 21-latek trenuje w masce symulującej warunki panujące na dużych wysokościach. Cel: poprawa pojemności płuc, maksymalnego zużycia tlenu (VO2Max), progu beztlenowego, a nawet odporności fizycznej i psychicznej.

Jeśli na chwilę obecną żadne badania naukowe nie były w stanie faktycznie potwierdzić skuteczności tych maseczek, to możemy przynajmniej zauważyć, że Arturo nie brakuje stylu wyposażonego w ten sposób. Czy zapoczątkuje nową modę wśród graczy? padel ?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !