Zaczynasz się do tego przyzwyczajać, jak w każdy piątek, znajdujesz nowy odcinekW sercu padel. W tym tygodniu, Andoniego Bardasco Padel Stuff zadał sobie być może najważniejszy cios padel : lob.

Któremu nigdy nie przeszkadzała jakość jego lobów ? Ten ruch, który wydaje się tak niewinny, okazuje się trudniejszy, niż mogłoby się wydawać. Jeśli jest za krótki, to w większości przypadków natychmiastowa kara. Jeśli jest za długi, to bezpośrednio w oknie i głupio stracony punkt. Jak większość zawodników amatorów, również Paul Daulan miał problemy z tym uderzeniem.

Od tej chwili jedyne, co musi zrobić, to wdrożyć wskazówki 4 podane przez Andoniego Bardasco, aby lepiej kontrolować swoje loby. Żegnajcie niewymuszone błędy. Pożegnajcie łatwe ciosy dla przeciwników. Wprowadź także tych kilka zmian, a lob stanie się Twoją mocną stroną.

To proste, jeśli chcesz poprawić grę w lobie, nie przegap wskazówek Andoni Bardasco w tym filmie:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.